ساخت تیزر تبلیغاتی | تیزر تبلیغاتی | ساخت تیزر

اهمیت تبلیغات

بازاریابی بدون تبلیغات معنا و مفهومی نخواهد داشت. امروزه تبلیغات جز ابزارهایی به شمار می‌آید که برای آگاهی و جذب مشتریان نسبت به محصولات فعالیت می‌کند. باید در بکارگیری انتقال محتوای تبلیغات به مخاطبان روشی صحیح را انتخاب کرد تا معرفی مراحل تولید و چرخه محصولات از بهترین تاثیرگذاری برخوردار باشد. ساخت تیزر یکی از بهترین روش هایی است که می تواند خدمات و یا محصولات شما را به بهترین نحو ممکن برای مخاطبان شما معرفی نماید. برای مشاوره رایگان می توانید با ما تماس بگیرید.

نمایش «راز پروانه ها» در جشنواره ایتالیایی

سینماپرس: انیمیشن سینمایی «راز پروانه ها» به کارگردانی علی تنهایی به جشنواره ای در ایتالیا راه یافت.

سینماپرس: انیمیشن سینمایی «راز پروانه ها» به کارگردانی علی تنهایی به جشنواره ای در ایتالیا راه یافت.

به گزارش سینماپرس، انیمیشن سینمایی «راز پروانه ها» به کارگردانی علی تنهایی در تازه ترین حضور بین المللی خود در بخش ویژه سینمای ایران جشنواره بین المللی Salento ایتالیا روی پرده می رود.

این جشنواره با این اعتقاد که فیلم قوی ترین شکل ارتباط فرهنگی و ارتباط بین فرهنگ ها و مردم است برای حمایت از فیلمسازان مستقل از سراسر دنیا، برگزار می شود.

پانزدهمین دوره این جشنواره ۱ تا ۱۰ سپتامبر ۲۰۱۸ برابر با ۱۰ تا ۱۹ شهریور ماه در شهر تاریخی Tricase ایتالیا برگزار می شود.

«راز پروانه ها» داستان حشره ای به اسم قهوه ای است که برای پروانه شدن راهی سفری پرمخاطره و در این راه با ماجراهای زیادی مواجه می شود.

پخش بین المللی این اثر بر عهده محمد زارع است.

آمار سایت

کاربران
7
مطالب
4
نمایش تعداد مطالب
36118

حاضرین در سایت

ما 639 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

ورود به سایت

Template Design:Dima Group